دندانپزشکی زیبایی

ایجاد زیبایی های زیبا با

خدمات زیبایی دندانپزشکی

لبخند زیبایی به خلق و خوی بهتر کمک می کند، بر اعتماد به نفس تاثیر می گذارد، و به ما اجازه می دهد که احساس خوبی در مورد دیگران ایجاد کنیم.

در کلینیک دندانپزشکی   ارکیده روش و فن آوری پیشرفته ای را ارائه می دهیم که با استفاده از آن می توان به سفید بودن لبخند شما کمک کرد. خدمات زیبایی ما شامل سفید کردن دندانهای لیزری، پیوند دندان، ارتودنسی، ایمپلنت دندان و وینرهای پرسلن است.

وجود دندان های کج، نامرتب، لکه دار و تغییر رنگ داده، شکسته و لپ پر شده در دهان امری عادی است و باعث می شود بسیاری از ما به اندازه کافی از لبخند خود راضی نبوده و اعتماد به نفس کافی را در این زمینه نداشته باشیم. ما در مجموعه ارکیده می خواهیم شما با اعتماد به نفس لبخند بزنید و در اینجاست که وارد عمل می شویم.

در کلینیک دندانپزشکی ارکیده لبخند شما را ارزیابی می‌کنیم تا مشخص کنیم که چگونه می‌توان مشکلات ذکر شده را با دندانپزشکانی ماهر و با استفاده از تکنولوژی های روز بر طرف کنیم تا لبخند مورد پسند خود را داشته باشید.

در کلینیک ارکیده انواع خدمات زیبایی دندان از جمله ایمپلنت، سفید کردن دندان یا بلیچینگ، انواع لمینت و روکش کردن دندان انجام می شود.

سرویس های محبوب

تهران اشرفی اصفهانی

بین مرزداران و حکیم پلاک 187

021-44223814

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه 9 الی 20

ارتباط با مدیریت

mehdialavi100@yahoo.com